دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات

+ 12px -
معرفی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد به عنوان موفق ترین پایگاه بسیج در سطح سپاه الغدیر

 

پایگاه بسیج شهید بهشتی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد توانست در جشنواره مالک اشتر سپاه استانی به عنوان نخست موفق ترین پایگاه اقشارعمومی معرفی شود.

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس سیدحجت اله  رضوی نسب ، فرمانده پایگاه بسیج این شرکت و مسئول جدید شورای هماهنگی بسیج صنعت آب و برق هدف از تشکیل نشست های انسجام بخشی را ایجاد یکپارچگی  و هماهنگی بین رده های بسیج  عنوان کرد و گفت :  بسیج صنعت آب و  برق  همیشه پیشگام در اجرای تفاهم نامه ها و دستورالعمل های بسیج ادارات بوده و  بستر مناسبی را برای همکاری در تبادل تجربیات فراهم کرده است.

وی نقش بسیجیان در مدیریت مصرف انرژی و فرهنگ سازی گسترده آن در سال های گذشته را یادآور شد و از فرماندهان بسیج ادارات خواست تا همکاری لازم در پیک تابستان را داشته باشند.

او فضای مجازی و فعالیت ویژه برای جذب مخاطبان به مسائل معنوی و مرتبط با زندگی سالم ایرانی اسلامی و توجه دقیق به مشکلات جوانان در این فضا را مورد تاکید قرار داد و آن را از برنامه های پایگاه بسیج عنوان کرد.

رضوی نسب ، برگزاري رزمايش مشترك در بخش های مختلف ، حضور منسجم تر اعضا پایگاه در مراسم های ملی و مذهبی ، انتخاب اعضای شورای پایگاه از بسیجیان متعهد و متخصص، فعال سازي گروههاي جهادي، راه اندازي صندوق كمك به هموطنان نیازمند، تهیه تجهیزات دفاع از مقر ، شناسايي نخبگان بسيجي و ساماندهي اختراعات و ابداعات را برنامه های بسیج در سال جاری بیان کرد .

فرمانده پایگاه بسیج شهید بهشتی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد لوح تقدیر کسب رتبه برتر فرماندهان موفق در سطح پایگاه های اقشار عمومی بسیج سپاه الغدیر استان در جشنواره مالک اشتر را از مسئول بسیج کارمندان استان دریافت و برای یک سال از سوی فرمانده بسیج وزارت نیرو به عنوان مسئول شورای هماهنگی بسیج صنعت آب و برق معرفی شد.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1877   |  تاریخ ارسال خبر :  1400/02/04 - 47 : 09 قبل از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 665

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد