دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات

+ 12px -
افزایش 30 درصدی مصرف برق دراستان یزد به دلیل افزایش دما

 

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : درحال حاضر به دلیل افزایش دما رشد بی سابقه مصرف را داشتیم که آمار فروردین ماه امسال نسبت به سال گذشته 30 درصد رشد را نشان می دهد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس علی جم در  گفتگوی برخط تصویری با اعضا نظام مهندسی که از محل خانه مهندس یزد به مناسبت روز صنعت برق ایران با هدف بررسی سیستم زمین در شبکه ها و ساختمان ها و همچنین گسترش فرهنگ مدیریت مصرف تشکیل جلسه داده بودند ، اظهار داشت: در فروردین سال 1400 نسبت به فروردین سال گذشته به دلیل افزایش دما در استان یزد  شاهد  رشد 30 درصد مصرف بوده ایم اما امیدواریم با همکاری همه مشترکین برق بتوانیم تابستان را بدون مشکل سپری کنیم.

وی تصریح کرد : حداکثرمصرف برق دربخش توزیع برق استان یک هزارو  226مگاوات برآورد شده که این میزان مصرف نسبت به سال قبل 9.9درصد رشد پیش بینی شده است.

او اضافه کرد :  علیرغم همکاری تمام مشترکین صنعتی ، تجاری ،کشاورزی و دیگر مشترکین ،  در سال گذشته پیک بار توزیع برق یک هزار و11مگاوات رقم خورد در حالی که نیاز ما برای مصرف بیشتر از این بود .

مهندس جم میزان رشد بار کشور را 22 درصد اعلام کرد و گفت : رشد 30 درصدی مصرف برای کل انرژی مصرف شده بوده و این در حالی است که در ساعات اوج مصرف شاهد رشد 15 درصدی بوده ایم.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد یادآور شد : تعدیل روشنایی در کل استان هم برای رفع مشکل نیروگاه و هم برای رویارویی با پیک بار تابستان از زمستان توسط اکیپ های مختلف انجام شده است.

دکتر محمد میرشمس ، مدیر دفتر مدیریت مصرف برق این شرکت پس از این سخنان  نیز از طریق ارتباط تصویری ،  نکات مهم مدیریت انرژی را برای اعضا نظام مهندسی استان تبیین کرد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1878   |  تاریخ ارسال خبر :  1400/02/12 - 44 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: مدیریت مصرف   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 638

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد