دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات

+ 12px -
تاکید مدیر دفتر ایمنی بر حفظ سلامت و امنیت کارگران

 

 

مدیر دفتر ایمنی و کنترل ضایعات شرکت توزیع نیروی برق استان یزد بر حفظ سلامت و امنیت کارگران صنعت برق تاکید کرد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدحسین دیرند که به مناسبت دو رویداد مهم روز جهانی سیمبان و روز کار و کارگر دربین اکیپ های اتفاقات حاضر شده بود به خبرنگار ما گفت :  حفظ جان ، سلامت و امنیت کارگران  برای مجموعه صنعت برق بسیار حائز اهمیت بوده و مقدم بر هر کاری است.

وی ترویج فرهنگ ایمنی و تاکید بر اهمیت این مقوله در صنعت برق را متذکر شد و گفت : نگهداری و ارتقای سلامتی نیروی انسانی شاغل در سازمان به عنوان مهم ترین اصل مدنظر قرار دارد.

 دیرند با اشاره به ابعاد اقتصادی حادثه ، ایجاد وقفه در کار ، هزینه های درمانی را جزء تبعات مستقیم آن و هزینه های ناشی از افت کمی و کیفی فعالیت در سازمان را از جمله تبعات غیر مستقیم آن برشمرد.

وی ایمنی را به علم و هنر پیشگیری از حوادث توصیف کرد و گفت : ما به دنبال کاهش و حذف بسترها و ریسک حوادث هستیم که بدون اعتقاد و فرهنگ سازی غیرممکن است.

 

مدیر دفتر ایمنی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از تلاش های برقکاران به عنوان خط مقدم شرکت در شرایط کنونی و پاندمی کرونا قدردنی و با اهدای جوایز از برق کاران برتر تجلیل کرد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1879   |  تاریخ ارسال خبر :  1400/02/12 - 43 : 12 بعد از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 642

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد