دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات

+ 12px -
تبیین طرح های همکاری مدیریت مصرف برق مشترکین یزدی

 

مدیر دفتر مدیریت مصرف برق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : همه مشترکین برق بر اساس میزان همکاری در ساعات اوج بار مشمول پاداش می شوند.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، دکتر محمد میرشمس با اشاره به اینکه همه مشترکین برق بر اساس میزان همکاری در ساعات اوج بار مشمول پاداش می شوند، افزود : طرح های تعطیلات و تعمیرات ، ذخیره عملیاتی ، دیزل ژنراتور و همکاری برنامه ریزی شده برای صنایع همکار در نظر گرفته شده که از 10 خرداد تا 15 شهریور بر اساس تفاهم نامه همکاری مشمول پاداش می شوند.

وی اضافه کرد : موکول کردن زمان تعطیلات و تعمیرات صنایع در بازه پیک بار تابستان به زمان دیگر  ، تعدیل بار در صورت نیاز شرکت توزیع توسط صنایع ، استفاده از دیزل ژنراتور برای کاهش کلی یا بخشی از بار مصرفی و تعهد کاهش مصرف در ساعت های اوج بار بر اساس برنامه مشخص مشمول پاداش همکاری بخش صنعتی خواهد بود.

میرشمس با اشاره به اینکه ساعت اوج بار از ساعت 12 تا 18 و 20 تا 23 در فصل تابستان است ، گفت : قطع بار یا کاهش بار برنامه ریزی شده بر اساس تفاهم نامه همکاری مشترکین کشاورزی در ساعات اوج بار هم مشمول پاداش می شود.

وی افزود : قطع بار برنامه ریزی شده مشترکین کشاورزی  ،  توسط کنتورهای منصوبه هوشمند از راه دور بر اساس تفاهم نامه منعقد شده امکان پذیر شده و میزان پاداش آن نیز مشخص است.

میرشمس در خصوص ساعت اوج مصرف برق بخش اداری و تجاری (عمومی و سایرمصارف) اظهار کرد : بازه زمانی همکاری در ماه تیر و مرداد و از ساعت 11 تا 15 است که با همکاری استانداری یزد و تغییر ساعت اداری این زمان تعدیل یافته و بخشی از آن با کمک این مشترکین قابل همکاری است.

وی یادآور شد : بخش قابل توجه مصرف برق مشترکین عمومی و سایر مصارف مربوط به سیستم سرمایشی است که با قرار دادن کنترلر یا ترمستات قابل مدیریت است.

مدیر دفتر مدیریت مصرف برق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد عنوان کرد : مشترکین  CNG حداقل با دوساعت همکاری در ساعت اوج بار مشمول پاداش خواهند شد و شرکت های استارتاپی علاقمند همکاری هم می توانند با روش های متعدد در صورت تعدیل بار مشترکین خانگی و براساس قوانین شرکت توانیر از پاداش بهره مند شوند.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1881   |  تاریخ ارسال خبر :  1400/02/20 - 51 : 11 قبل از ظهر
گروه خبری: مدیریت مصرف   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 670

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد