دفتر آموزش و برنامه ریزی نيروی انسانی
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

دفتر آموزش و برنامه ریزی نيروی انسانی

+ 12px -
طرح خوداظهاری ارقام کنتور برق در یزد اجرایی شد

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : شهروندان یزدی به صورت اختیاری می توانند از طریق چهار بستر موجود ارقام کنتور خود را اعلام کنند.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدجواد جلیلی با اشاره به اینکه طرح خود اظهاری کنتوربرق کاملا اختیاری است و با هدف بی نیازی از حضور مامورین قرائت به محل در شرایط شیوع کرونا اجرا شده ، افزود : شهروندان می توانند با مراجعه به سایت ساپا  از طریق لینک saapa.ir و انتخاب (خوداظهاری رقم کنتور) نسبت به ثبت آن اقدام کنند.

وی تماس و یا ارسال رقم کنتور به صورت پیامک به مامور قرائت،  نصب و استفاده از اپلیکیشن موبایلی برق که از صفحه اصلی وب سایت شرکت توزیع نیروی برق قابل دریافت است و یا تماس با مرکز تلفن 121 و اعلام کارکرد کنتور را  از دیگر راهکارهای خود اظهاری بیان کرد.

این مسئول یادآور شد :  برای نصب اپلیکیشن خدمات غیرحضوری برق ایران می توان از طریق لینک      https://saapa.ir/apk/tavanir.apk بر روی گوشی همراه نیز اقدام کرد.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد متذکر شد : مشترکین برق علاوه بر ارسال اطلاعات مصرف خود ، ضمن مشاهده و پرداخت قبوض در آینده می توانند کلیه خدمات مرتبط با حوزه مشترکین را از همین طریق دریافت کنند.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1782   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/02/04 - 59 : 08 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 638

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد