دفتر آموزش و برنامه ریزی نيروی انسانی
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

دفتر آموزش و برنامه ریزی نيروی انسانی

+ 12px -
اختصاص 50 میلیارد ریال برای تعویض تیرهای فرسوده

مدیر دفتر ایمنی وکنترل ضایعات شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از اختصاص 50  میلیارد ریال برای تعویض تیرهای فرسوده شهری و روستایی در سال جاری خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدحسین دیرند با اشاره به اینکه در سال گذشته بالغ بر 30 میلیارد ریال برای تعویض تیرفرسوده در سطح استان تخصیص و 1500 اصله پایه گرد جایگزین آن ها شد ، افزود : در سال گذشته 153 اصله تیر برق به دلیل عوامل جوی سقوط کرده  که به صورت ضربتی برای حفظ ایمنی شهروندان و حفظ پایداری شبکه تعویض شده است.

 دیرند اظهار کرد : از 50 میلیارد ریال بودجه تخصیصی سال جدید ، 15 میلیارد ریال برای تعویض تیرهای فرسوده با پایه گرد در سطح شهرستان یزد و مابقی برای شهرستان های استان اختصاص دارد.

وی به میزان خوردگی بالای خاک در استان و بروز طوفان های فصلی اشاره ای کرد و گفت : بسیاری از پایه های بتونی در معرض سقوط به همت بهره برداران امورهای 13 گانه استان مقاوم سازی و اصلاح شده است.

مدیر دفتر ایمنی وکنترل ضایعات شرکت توزیع نیروی برق استان یزد یادآور شد: یک هزار و 949 اصله پایه فشار ضعیف و یک هزار 579 اصله پایه فشار متوسط با هزینه ای بالغ بر 100 میلیاردریال برآورد در اولویت تعویض قرار دارد که با تامین منابع مالی بهینه سازی خواهند شد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1784   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/02/07 - 20 : 13 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 507

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد