دفتر آموزش و برنامه ریزی نيروی انسانی
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

دفتر آموزش و برنامه ریزی نيروی انسانی

+ 12px -
تعمیر 48 دستگاه سکسیونر با تکیه بر توان داخلی در یزد

مدیر خدمات فنی شبکه شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : 48 دستگاه سکسیونر گازی با هزینه ای بالغ بر 1.6 میلیارد ریال با تکیه بر تخصص کارشناسان بومی تعمیر و به شبکه متصل شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس علی اکبر زابلی با اشاره به اینکه در سال گذشته 48 دستگاه سکسیونر با تکیه بر تخصص و توانمندی نیروهای داخلی تعمیرشده است ، افزود : در حال حاضر 18 سکسیونر گازی برندهای مختلف از مدیریت های برق سراسر استان در حال تعمیر است.

وی با اشاره به اینکه در مجموع 63 عملیات عیب بابی و تست کابل زمینی توسط تیم عیب یاب در سال گذشته انجام شده است ، متذکر شد : بیشترین عیوب کابل زدگی در محدوده امورهای یک وسه و سپس در بخش های از مدیریت های برق نواحی دیده شده است.

زابلی به عملکرد مجموعه کارگاه ترانسفورماتور در سال 98 اشاره ای کرد و گفت : 389 تست ترانسفورماتور ، 115 سرویس ترانس ، تصفیه 9302 لیتر روغن ، تزریق 2258 لیتر روغن نو ، تعمیر 16 ترانسفورماتور در محل و 130 بازسازی تابلو برق از مهم ترن اقدامات مجموعه کارگاه ترانسفورماتور بوده است.

وی از راه اندازی خودروی دوم مقره شو ب هزینه یک میلیاد و 750 میلیون ریال در سال گذشته با آموزش نیروها خبر داد و اظهار کرد : فعالیت گروه مقره شویی از شستشوی  480 کیلومترشبکه  در سال 97 با مصرف یک میلیون و 350 هزار لیتر در سال 98  به 933 کیومترشبکه  رسید.

 مدیر خدمات فنی شبکه شرکت توزیع نیروی برق استان یزد یادآور شد : عیب یابی از طریق دستگاه آلتراسونیک بر روی  2872 کیلومتر شبکه در 141 روز انجام گرفت که عمده معایب از 81 نقطه معیوب مربوط به اشکال در مقره و سپس وجود اتصالات سست در شبکه بوده است.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1785   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/02/11 - 08 : 11 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 482

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد